Değerli Dostlarım,

1982 yılında Yeniyol Uludağ Kebapçısı’nda bulaşıkçılık, komilik ve ocakçılık yaparak başladığım bu yolculukta, 1986 yılında çalışmakta olduğum dükkanı devralarak 1990 yılının sonuna kadar işletmeye devam ettim.
1990 - 2012 yılları arasında, 22 yıl boyunca, çocukluk arkadaşım ile kurmuş olduğumuz Meltam Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. firması ile tekstil sektöründe öncü firmalardan biri haline geldik.
2012 yılında ikinci kez çocukluk mesleğim olan kebapçılığa dönmeye karar verdiğimde, bu sefer çok daha tecrübeliydim ve ne yapmak istediğimden emindim. Bursa kebabının unutulmuş lezzetini tekrar dostlarıma hatırlatma heyecanıyla, 1 yıl boyunca kullanacağım doğru lezzetleri tabakta buluşturmak için çok detaylı bir araştırma sürecine girdim.
Ben kebabımı tamamladıktan sonra bir de eşim Filiz’in desteği ile ortaya çıkardığımız tatlımız çikolatalı muhallebi ile artık geri dönmeye hazırdım.
Hayalimde sadece bir kebap salonundan ibaret olmayan; sıcak sohbetlere ev sahipliği yapan, keyifli, dostların biraraya geldiği, aile sıcaklığında bir mekan algısı yaratmak vardı.
29 Ekim 2013 tarihinde tüm çalışmalarımı tamamlayıp, değerli dostlarımı ağırlamaya başladım. Bugün ise büyük kızım Selen ile birlikte bu yolculuğa devam etmekten büyük keyif duyuyorum.

Sosyal Medya

Sosyal medyadan da bize ulaşabilir, günlük paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz